Nasıl Kayıt Olurum?

Yerleştirme Servisimiz > Nasıl Kayıt Olurum?

Nasıl Kayıt Olurum?

Kayıt sayfamıza hoşgeldiniz. Amerika’da doğru zamanda doğru eğitimi almanın ilk aşaması buradan başlıyor. Bu sayfamızda sizlere çalışma prensiplerimiz, servislerimiz konusunda özet bilgiler aktaracağız. Deren & Koray International Tourism & Education Center, diğer yurtdışı eğitim danışmanları gibi sadece kaydınızı yaparak sizi Amerika’ya göndermiyor. Yerel ofisi ve koordinatörleri sayesinde sizlere eğitim yaşamınız boyunca Amerika’da da hizmet veriyor, problemlerinize anında müdahele ediyor, sizi Amerika’da kendi kaderinize terketmiyor. Programlarımıza kaydolmak için sadece 2 basamak takip edeceksiniz:

Öncelikle Amerika’da hangi konuda eğitim alacağına karar vermeniz gerekiyor. Bunun için de yapmanız gereken branşlar sayfamıza girmek. Önce anabilimdalını, daha sonra eğitim alacağınız ya da almayı düşündüğünüz branşı saptayın. 700 branş sizi bekliyor.

Evet, servislerimiz hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Amerika’da yüksek öğretim, geleceğinizi belirleyecek olan son derece hassas ve önemli bir konudur. Beklentilerinize, kariyerinize ve bütçenize uyacak, geleceğinize yön verecek olan eğitim kurumunu ve programını sizler için belirlemek, firmamıza büyük bir sorumluluk yüklemekte ve bir o kadar da derin araştırmayı beraberinde getirmektedir. Bu nedenle Anabilimdalı, branş ve üniversite seçiminde son derece iyi hazırlanmış bir altyapı ile sizlere “birebir danışmanlık hizmeti” sunmanın gerekliliğine inanıyoruz. Yapılacak olan üstünkörü bir araştırma, ya da profesyonel olmayan kişilerden alacağınız tavsiyeler veya kulaktan dolma bilgilerle atacağınız her adım, sizleri geri dönüşü olmayan yanlışlara sürükleyebilir. Bunu önlemek ve hakettiğiniz servisi vermek için buradayız. Deren Koray, üniversite yerleştirme servislerinde Boston’daki şubesi ve Türkiye’deki merkezi ile eş zamanlı çalışır. Amerika Birleşik Devletleri’ne giden öğrenciyi orada yalnız bırakmaz ve eğitim yaşamının sonuna kadar yanındadır. Bu sayede öğrencilerimiz kendilerini yurtdışında da güvende hissederler ve Deren Koray kalitesini tüm yönleriyle yaşarlar.

Üniversite yerleştirme servisimiz sizlere 4 seviyede yardımcı oluyor. Diğer yurtdışı eğitim danışmanlığı kurumlarından farklı olarak servis bedellerini bir defada tahsil etmiyoruz. Sizlerin talepleri doğrultusunda servislerimizi seviyelere böldük. İşte sizlere sunduğumuz 4 farklı servis ve bu servislerin bedelleri: Dilediğinizi seçebilirsiniz.