Miami Yaz Okulu

Amerika Yaz Okulları > Miami Yaz Okulu

Miami Yaz Okulu

ABD kruvaziyer turizminin başkenti, uçsuz bucaksız muhteşem sahilleri, doğal güzellikleri ve hareketli yaşamı ile doğu sahillerinin vazgeçilmez incisi Miami.

Pek çok filme ve diziye ev sahipliği yapmış, Hispanik kökenli ev sahipleri ve Amerika rüyasının karışımı, bildik tipik kozmopolit Amerikan şehri.

Dünya yıldızlarının yatırım ve tatil kenti, uluslararası turizm, fuar, ticaret, sanat, eğlence ve üniversiteler şehri, hareketli yaşamı tarzı, birbirinden ilginç aktiviteleri ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakan bambaşka bir dünya.

Yazın aşırı sıcağı ve nemi, ama kışın bahar havasını yaşatan tropikal iklimi, bu sayede kendine ABD ve tüm dünyadan ziyaretçi çeken şehir, turkuaz denizi, bembeyaz kumu, hareketli geceleri ve bitmek bilmeyen temposu ile herkesin yaşamında mutlaka bir defa ziyaret etmek istediği bir belde.

Palmiye ağaçları ve flamingo kuşları, South Beach’teki Ocean Drive’ı, Art Deco tarzı binaları, özgürce dolaşan insanları, şehri spor alanına çeviren, sörf yapan gençleri, spor arabaları, lüks terimini baştan sona değiştiren oteller, alışveriş mağazaları, restoranları, dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ultra lüks malikâneleri, kapılarının önünde demirli tekneleri hepsi ama hepsi sizde derin izler bırakacak.

Lüks yolcu gemileri ile Bahamalara yapacağınız günübirlik bir tropik yolculuk, Everglades bataklığında airboat’larla timsahların arasında yapacağınız keşif turu, dünyaca ünlü film yıldızların ve şarkıcıların şık malikanelerinin önünden yatla geçmek, Coral Gables, Coconut Grove’da dolaşmak, Little Havana’da Küba’yı yaşamak, Bayside Market Palace’da bir kahve yudumlamak, hediyelik eşya satın almak, Aventura Mall ve Bal Harbor’da ünlülerle birlikte alışveriş yapmak, şehre bilim ve sanat etiketini veren müzeleri tek tek dolaşmak, bisiklet kiralamak Miami Beach’i Miami stiliyle yaşamak, bu şehri tıpkı Londra ve New York gibi Deren Koray farkı ve Deren Koray kalitesi ile keşfetmek…

Miami ve Miami Beach size yetmeyecek. İşte eğlence parkları diyarı Orlando. Dünyanın en ünlü ve en muhteşem atraksiyonları ile dolu tatil beldesi. Yaşamınızın büyük bir bölümünü geçirmek isteyeceğiniz yerlerden birisi. Sadece Walt Disney’in 9 ayrı günde gezebileceğiniz 4 olağanüstü atraksiyonlarla dolu eğlence parkı, 5 rekreasyon alanı, Universal Orlando Resort içinde yer alan Universal Studios ve Universal’s Island of Adventure’da yaşayacağınız ve ömrünüzün sonuna kadar unutamayacağınız muhteşem bir deneyim, SeaWorld’de keşfedeceğiniz, interaktif katılacağınız denizlerin ve canlıların gizemli dünyası, sizi göklere uçuracak “rollercoaster”lar, suların ritmine kapılacağınız, hangi birini yazalım; Wet’n Wild, Aquatica, Discovery Cove her gencimizin tekrar tekrar yaşamak isteyeceği birer deneyim olarak belleklere kazınacak.

Yaşamınızdaki Orlando deneyiminden sonra işte bambaşka bir dünya daha. Dünyanın uzaya açılan kapısı Cape Canaveral’daki Kennedy Space Center. Bu dünyadaki herkesin yaşamı boyunca mutlaka 1 defa TV’den izlediği pek çok filme konu olmuş uzay bilim üssü. Uzay mekikleri, NASA’nın kalbi, astronotların neler gördükleri, hissettikleri, yaşadıkları hepsi burada bu programda

Yine bildiğiniz Deren Koray Deneyimi, Deren Koray Kalitesi ile…