Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezi

Kurumlarımız > Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezi

Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezi, yabancı dil eğitimi, İzmir Dil Kursları, yabancı dil kursları, dil kursları

İzmir Yabancı Dil Eğitimi, İzmir Yabancı Dil Kursları

Ege Lisan & Bilgisayar Merkezi’ne hoşgeldiniz

1982 den beri İzmirde Dil Kursu kursu hizmeti vermekte olan Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezi her biri alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenleri ile öğrencilerine öğretme garantisini gururla sunmaktadır.

İzmir – Ege Lisan ve Bilgisayar Merkezi olarak çağın gerektirdiği donanımlara, dünya standartlarına sahip bireyler yetiştirmekten büyük mutluluk duymaktayız. Yabancı dil kurslarımız en hızlı eğitime uygun eğitim ve donanıma sahiptir.

2010 yılının ilk aylarından itibaren, yurtdışı eğitim sektörünün önde gelen markası Deren Koray Group bünyesine katılan EGE LİSAN & BİLGİSAYAR MERKEZİ, 25 Lisan 25 İnsan sloganı ile geniş yelpazeli dünya dillerini kendi binasında, yenilenmiş profesyonel kadrosu ve mekanında yine ilk günkü heyecan ve titizlikle İzmirlilere sunuyor.

İzmir’in en geniş eğitim olanaklarını bir arada sunabilen eğitim firmamıza kariyerinize ve geleceğinize yön vermek için sizi de bekliyoruz. 1982 yılından günümüze köprü olan güzide eğitim kurumumuz EGE LİSAN & BİLGİSAYAR MERKEZİ, Egenin incisi güzel İzmir’de, İzmir’in, İzmirlilerin kalbinde.

Bilgisayarlı İnteraktif Direkt Metod desteği ile İzmir’de ve uzaktan kurs modülü ile Türkiye’ye Afganca, Almanca, Arapça, Çince, Danca, Danish, Dutch, Farsça, Filipince, Fransızca, Galce, Hollandaca, İngilizce, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca, Japonca, Korece, Latince, Lehçe, NLP ile İngilizce, Polonyaca, Portekizce, Rusça, Swahili, Tagalog, Tayca, Yabancılar için Türkçe, Vietnamca, Welsch, Yunanca kurslarını veren eğitim kurumumuz aynı zamanda KPDS, ÜDS, TOEFL ve IELTS kursları için de profesyonel eğitim sistem ve kadrosunu bünyesinde barındırmaktadır.

Tüm bu kurslarımıza öğrencilerimiz www.kursmatik.com ara yüzü ile rahatlıkla başvurabilmektedirler. Ayrıca dileyen öğrencilerimiz özel ders konseptinde uygun saat ve günlerde 2-3 kişilik mini gruplarda profesyonel Türk ve ana dil öğretmenlei eşliğinde, dilediğiniz bir yabancı dil dersini alabilme esnekliğini yaşayabilirsiniz.

İzmir Dil Kursları, İzmir yabancı dil eğitimi, İzmir dil kursları hepsi Ege Lisanda…